Rrëmbeu 12-vjeçarin për ta shfrytëzuar, gjykata jep masën e sigurisë për Bukuroshe Muharremin

Gjykata e Sarandës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për Bukuroshe Muharremin, e cila rrëmbeu një djalë 12-vjeçar nga Tirana për ta shfrytëzuar.

Ngjarja ka ndodhur disa ditë më parë dhe policia në deklaratën e saj ka njoftuar se Muharremi po e shfrytëzonte për të lypur./albeu.com