Rrahu dy infermiere dhe theu xhamat e spitalit, arrestohet 50-vjeçari në Peqin

Policia e peqinit ka arrestuar ditën e sotme një 50-vjeçar, i cili akuzohet për dhunë ndaj dy infermiereve si dhe ka thyer xhamat e spitalit me gurë.

Burime për AlbEu.com bëjnë me dije se 50-vjeçari ka dërgaur për kurim një të afërm në spital për shkak të problemeve shëndetësore.

Pas debateve që ka patur me bluzat e bardha ai ka ushtruar dhunë mby dy infermiere.

Policia ka arrestuar menjëherë 50-vjeçarin sapo janë njoftuar nga bluzat e bardha.

/AlbEu.com/


Shtuar 16.02.2023 13:47