Roma-Ajax, formacionet zyrtare

Në Olimpico luhet sfida e kthimit mes Romës dhe Ajax. Italianët fituan takimin  e parë 1-2 dhe janë favorit për t’u kualifikuar. /albeu.com/

Formacionet zyrtare:

Roma: Lopez, Mancini, Cristante, Ibanez, Karsdorp, Veretout, Diawara, Calafiori, Mkhitaryan, Pellegrini, Dzeko.

Ajax: Stekelenburg, Timber, Alvarez, Klaiber, Klaassen, Neres, Gravenberch, Tadic, Martinez, Tagiliafico, Antony.


Shtuar 15.04.2021 20:07