Rama për PD: Ka humbur 5 palë zgjedhje sepse nuk ka nxjerrë mësimin pse humbi të parat (VIDEO)

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, tha se Partia Demokratike ka humbur 5 palë zgjedhje dhe do humbë edhe dy palë zgjedhje të tjera, sepse nuk ka nxjerrë mësimin se përse i humbi zgjedhjet e para.

Komentet Rama i bëri në studion e Opinion ku ka folur rreth programit qeverisës dhe emrave të qeverisë së re./ albeu.com


Shtuar 2.09.2021 22:28