Rama ndan pamjet dhe jep lajmin: Kur do të hapet përfundimisht bypass-i i Vlorës (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka përshëndetur sot ndjekësit në rrjetet sociale nga Jugu i vendit.

Rama ka shpërndarë një video në faqen e tij në Facebook, ku shihen pamjet e by-pass-it të Vlorës.

Duke i uruar qytetarëve një të djelë të qetë, Rama thotë se by-pass-i i Vlorës do të hapet më 9 korrik.

“MIRËMËNGJES ���

nga Bypass i Vlorës që do të hapet përfundimisht më 9 korrik, ju uroj një të diel të qetë���”, shkruan Rama./albeu.com/