Rama mori mandatin e tretë, Berisha: Fitoi droga!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar përmes një postimi në Facebook, pas fitores së mandatit të tretë të Ramës.

Ai ka postuar disa fotomontazhe ku shfaqet Rama në mes të një parcele me kanabis dhe i veshur me kostum me printe kanabisi.

Në postim, Berisha shkruan: “Fitoi droga”./albeu.com

 

Fitoi droga! sb

Posted by Sali Berisha on E mërkurë, 28 April 2021


Shtuar 28.04.2021 11:01