Rama e nis ditën me pamje nga Thumana: Shëmbëlltyrë e shpresës

Thumana tanimë po fillon të harrojë tragjedinë e shkaktuar nga tërmeti, me shkatërrim dhe dhjetëra viktima.

Pamjet e fundit të publikuara nga kryeministri Edi Rama, shihet lagja e re në Thumanë. Krahas fotos Rama shkruan se kjo është një shëmbëlltyre e shpresës dhe durimit.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë pamje spektakolare të Thumanës së Rilindur si shembëlltyrë e shpresës, besimit, durimit dhe punës së palodhur, ju uroj një javë të mbarë”shkruan Rama.


Shtuar 4.04.2022 08:22