Rama apo Basha? Astrologia e famshme zbulon kush është më i favorizuar nga yjet (VIDEO)

Kush do t’i fitojë zgjedhjet e 25 prillit në bazë të horoskopit. Astrologia e famshme shqiptare Meri Gjini ka bërë një parashikim të shkurtit të fatit të kryeministrit Rama dhe kryedemokratit Basha.

Gjini deklaroi se shenja më e favorizuar nga fati është Lulzim Basha por shtoi se kjo nuk siguron fitoren.

Sipas saj varet nga Basha ose nga Rama se si do t’i shfrytëzojnë mundësitë e fatit, gjë e cila do të sjellë dhe fitoren.

“Nga energjia e jashtme, Binjakët (Lulzim Basha) është më i favorizuar. Në raport me një shishe dhe një gotë, Edi Rama është i favorizuar me fat sa një gotë, ndërsa Lulzim Basha sa një shishe…”- tha ndër të tjera Meri Gjini./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)


Shtuar 19.03.2021 19:22