Qesharake, shikoni çfarë i bëjnë Agueros FOTO LAJM)

Pak sekonda para inkuadrimit të Sergio Agueros në lojë, ndodhi një moment qesharak që u komentua shumë pas ndeshjes.

Manchester City arriti që të eliminojë nga Liga e Kampionëve skuadrën e Paris Saint-Germain dhe kësisoj u kualifikua në finale, transmeton lajmi.net.

Kjo ndodhi në minutën e 85-të të takimit kur Sergio Aguero ishte gati të zëvendësonte Phil Foden.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albeu Sport ?? ?? ?? (@sportalbeu)

Puna është që zyrtari i katërt e gaboi numrin e Argjentinasit, mirëpo argjentinasi ishte i shpejtë për t’i treguar gabimin arbitrit, i cili më pas korrigjoi gabimin e tij.

Pasi Aguero ka konfirmuar se do të largohet në verë nga Man City, kjo ishte ndeshja e tij e fundit në Etihad Stadium në Ligën e Kampionëve.


Shtuar 5.05.2021 16:45