Qerret, parashutisti bie në det duke rrezikuar mbytjen

Një shtetas i cili fluturonte me parashutë mbi plazhin e Qerretit ka rënë aksidentalisht në det pasditen e sotme duke rrezikuar mbytjen.

Fatmirësisht kanë qenë pushuesit në bregdet të cilët e kanë ndihmuar dhe e kanë nxjerrë nga uji duke evituar një ngjarje të rëndë.

Nga ana e policisë nuk ka ende një njoftim zyrtar për ngjarjen.

 


Shtuar 31.07.2021 20:30