Qenka edhe romantik, Bieta Sulo zbulon surprizën e Alban Dudushit që e emocionoi (FOTO LAJM)

Nuk duhet të ketë gjithmonë një arsye për të dhuruar lule dhe këtë na i vërtetoi edhe Alban Dudushi.

Me një foto në “story” Bieta ka treguar se mbrëmjen e kaluar, Albani i ka dhuruar një trëndafil pa pasur asnjë arsye përveçse dashurisë.

“Epo të vjen dashuria në shtëpi me një trëndafil në dorë dhe ti e pyet ‘çne’. Pse duhet të ketë ndonjë aryse? Të përgjigjet”, ka shkruar Bieta krah postimit të saj.

Një mesazh u dha qartë, jo çdo trëndafil ka një arsye për t’u dhuruar, përpos dashurisë.


Shtuar 22.09.2021 13:43