Pushuesit dhe mjekët shpëtojnë 2 të miturat nga mbytja në Golem

Prandalohet tragjedia në Golem.

Pasditen e sotme, efektivët e Postës së Policisë, në bashkëpunim me disa pushues të tjerë që ndodheshin aty kanë shpëtuar nga mbytja 2 shtetase të mitura të moshës 10 dhe 17 vjeçe, banuese në Elbasan.

Aksidenti në Kroaci, familjarët ngrejnë alarmin për vajzën e tyre: Nuk është as në spital

E rëndë! Vetëvritet 30 vjeçari në Librazhd
Shtetaset e mitura aktualisht ndodhen në spitalin e Durrsit jashtë rrezikut për jetën nën mbikqyrjen e mjekëve.

“Policia e Kavajës duke patrulluar përgjatë gjithë vijës bregdetare është e angazhuar në shërbim të pushuesve të cilët janë të lutur të telefonojnë në numrin 112 për çdo problem duke u garantuar një reagim të shpejtë dhe profesional.”- njofton policia.


Shtuar 25.07.2021 19:54