Protestuesit shkatërrojnë dhe një derë tjetër, momenti kur tentojnë të hyjnë (VIDEO)

Mbështetësit e Berishës kanë shqyer një tjetër derë në selinë e PD-së.

Me hekura dhe me shkelma ata kanë mundur të hapin derën por më pas janë përballur me gardën brenda.

Ndiqni më poshtë pamjet.


Shtuar 8.01.2022 12:51