Protesta për vrasjen e 7-vjeçares në Himarë, qytetarët ndezin dritat e telefonit

Po vijon ende protesta për vrasjen e 7-vjeçares në Himarë nga gomonia e drejtuar nga komisari i Policisë Arjan Tase.

Qytetarët u zhvendosën pak minuta më parë nga Ministria e Brendshme përballë Kryeministrisë.

Ata kanë ndezur dritat e telefonit në solidaritet me ngjarjen e ndodhur dhe për të treguar pjesëmarrjen në protestë./albeu.com/