Protesta kombëtare e PD-së, në shesh dhe fëmijët e Sali Berishës

Sot Partia Demokratike e bashkuar po mban një protestë të madhe në bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’ në Tiranë.

Në shesh janë mbledhur mijëra qytetarë, ndërsa nuk kanë munguar edhe eksponentët më të rëndësishëm të opozitës.

Ndër të tjera, në demonstratë ishin edhe fëmijët e ish-kryeministrit Sali Berisha, Argita Berisha dhe Shkëlzen Berisha.

Ndërsa, ish-kryeministri Berisha ka mbajtur një fjalim me video-konferencë, ku kritikon qeverisjen e Edi Ramës./albeu.com


Shtuar 20.02.2024 19:24