Procedohet penalisht shefi i komisariatit dhe ai i krimeve në Përmet

Shefi i Komisariatit të Përmetit bashkë me shefin e krimeve të po këtij komisariati janë porceduar penalisht mbrëmjen e sotme.

Sipas burimeve, bëhet me dije se procedimet janë bërë ditën e sotme.

Ende nuk ka informacion mbi shkeljet e kryera nga dy zyrtarët në fjalë që kanë shtyrë autoritetet për të marrë këtë vendim drastik./albeu.com/