Primaret në PD, Këlliçi “ngjit majën”, lë pas rivalët në degën 13-të

Belind Këlliçi vijon të shkëputet frikshëm me vota në primaret e PD për zgjedhjen e kandidatit për Bashkinë e Tiranës.

Në degën 13-të Këlliçi ka marrë 255 vota, ndërsa Gerti Bogdani 27 vota dhe Ilir Alimehmeti me 11 vota.