Presidenti i ri, “skadon” afati për raundin e dytë, ende asnjë kandidaturë

Raundi i dytë për zgjedhjen e presidentit është djegur edhe ditën e sotme.Kur ora 16:00 ka kaluar, ende nuk ka asnjë emër të dorëzuar nga palët. Ndërkohë që nesër pritet të mbahen dy seanca parlamentare, një paradite dhe tjetra në orën 18:00.

vijon…/albeu.com