Përndoqi dhe kanosi çiftin e bashkëshortëve, arrestohet durrsaku

Një 38 vjeçar nga Durrësi është arrestuar pasi ka kanosur dhe përndjekur një çift.

“Është arrestuar në flagrancë shtetasi A.S., 38 vjeç,  banues në Durrës, pasi ka kanosur, përndjekur dhe ndërhyrë në jetën private shtetasin A.C.,  40 vjeç, banues në Durrës dhe bashkëshorten e tij”, njofton policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.


Shtuar 29.05.2021 09:15