Portier i pabesueshëm! Kthen goditjen e lirë në gol (VIDEO)

Protagonist është bërë Alejandro Palop, portieri i ekipit të të rinjve Torrent, ekip i kampionatit spanjoll në kategorinë 4, raporton La Gazzeta dello Sport.

Portieri pasi priti goditjen e lirë, gjuajti topin drejt portierit kundërshtar i cili në ato momente ishte i dalë nga porta dhe realizoi gol. /albeu.com/


Shtuar 24.11.2021 19:10