Policia aksion në Rrëshen, shoqëron disa persona

Ditën e sotme është zhvilluar një aksion policer në Rrëdhën, kundër drogës dhe lojërave të fatti. Mësohet se policia e Lezhës në bashkëpunim me policinë e Tiranës kanë shoqëruar 6 persona  dhe ka shpallur në kërkim 2 të tjerë.

Operacioni është ende në zhvillim, dhe pritet që të ketë të shoqëruar të tjerë./albeu.com


Shtuar 30.07.2021 12:08