Policia aksion ‘blic’ edhe në Vlorë, shtohen kontrollet për personat që lëvizin me armë

Kontrolle të shtuara në Vlorë mbrëmjen e kësaj të shtune.

FNSH, forcat operacionale dhe Forcat “Shqiponja” kanë shtuar prezencën e tyre në hyrje të qytetit të Vlorës dhe në disa akse në brendësi.

Në fokus janë personat që lëvizin me armë, por edhe personat që njihen si te skeduar nga blutë e Vlorës


Shtuar 26.04.2024 22:32