Po ushqente rosat me të ëmën, 3 vjeçari bie në kanal dhe vdes

Një tre vjeçar ka gjetur vdekjen pasi u rrëzua në një kanal teksa ushqente rosat me nënën e tij.

Dylan Milsom, 3 vjeç ra në një kanal në Neëbury, Berkshire, të shtunën, pak orë para se ai të festonte ”8 marsin” me nënën e tij Shelley Nardini.36 vjeçarja u përpoq të shpëtonte jetën e djalit të saj të vogël duke u hedhur në ujë, por nuk ia doli.

Të dy, nëna dhe djali u dërguan me urgjencë në spital, por Dylan vdiq pak orë më vonë.


Shtuar 17.03.2021 12:46

Tags: ,