Po shkonte drejt selisë blu, gazi lotsjellës largon Berishën dhe protesuesit (VIDEO)

Sali Berisha i rrethuar nga mbështësit e tij po vijonte rikthimin drejt selisë blu me protesuesit demokratë.

Por në ato momente, policia i ka larguar duke përdorur gaz lotsjellës.

Berisha ka tentuar sërish të hyjë brenda selisë blu por policia e ka blloguar duke përdour gazin. /albeu.com/


Shtuar 8.01.2022 13:58