Po realizonte një sfidë në Tik Tok, 17-vjeçarja pëson djegie në trup

Një 17-vjeçare ka pësuar djegie në trup teksa përpiqej të realizonte një sfidë për rrjetin social “Tik Tok”.

Në orën 13:41 në Shkup, ajo ka hipur mbi një vagon kur u ndesh me rrymën elektrike.

E mitura është dërguar në Qendrën Emergjente për ndihmë mjekësore.

Vajza është në gjendje stabile, por me shkallë dhe përqindje të lartë të djegies në trup.