Po punonte në kat të dytë, bie dhe vdes 51 vjeçari në Durrës

Një 51 vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë nga kati i dytë i një banese ku po punonte.

Policia bën me dije se ngjarja e rëndë ka ndodhur në në lagjen nr. 14, Durrës, ka rënë nga kati i dytë i banesës ku po punonte, shtetasi I. J., 51 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

“Më datë 30.04.2021, rreth orës 13:00, në lagjen nr. 14, Durrës, ka rënë nga kati i dytë i banesës ku po punonte, shtetasi I. J., 51 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë”, thuhet në njoftimin e policisë.

 

 


Shtuar 30.04.2021 13:29