Basha boton libër në prag të zgjedhjeve, mësoni çmimin (FOTO LAJM)

Na ndan dhe gati 1 muaj nga zgjedhjet e 25 prillit, teksa kryedemokrati Lulzim Bsha ka publikuar librin e tij të parë.

Libri i kryetarit të opozitës titullohet “Misioni Im”. Si duket, nëpërmjet këtij libri, Basha u bën një ftesë publike shqiptarëve që të votojnë kandidaturën e tij për kryeministër. Ky libër kushton 1000 lekë.

Më herët, në vitin 2011 edhe kryeministri Edi Rama, aso kohe kryetar i opozitës botoi librin ‘Kurban’.

 

Shtuar 22.03.2021 10:03