Po lahej me familjarët, 7-vjeçarja mbytet në lumin Buna

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër. Një vajzë 7-vjeçare me inicialet Z. L., është mbytur në lumin Buna, në afërsi të fshatit Oblikë të njësisë Ana e Malit. 7-vjeçarja po lahej me familjarëy dhe papritur ka humbur jetën në lumë.

Polciia ndodhet në vendngjarje dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./albeu.com


Shtuar 27.07.2021 16:09