Plasin zemrat dhe puthjet, Azet publikon fotot krah Dua Lipës

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur edhe nata e dytë e festivalit “Sunny Hill” në Kosovë.

Në skenën e madhe performuan disa këngëtarë ku një prej tyre ishte edhe Azet.

Këngëtari mbas performncës ka publikuar edhe disa fotografi me këngëtaren kosovare me famë botërore, Dua Lipën.

Në gjuhën gjermane ai ka shkruar se është i “zënë”, duke e shoqëruar me disa emoji me zemra të kuqe dhe dry.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AZET (@kmn_azet)

Pas këtij postimi, fansat kanë vërshuar duke komentuar komente pozitive, por komenti që mori më shumë vëmendje ishte ai i mikut të tij të ngushtë Zuna, i cili i ka uruar “vetëm më të mirat për ju”./albeu.com