Plas sherri mes kunatave, dy gratë përfundojnë në spital

Një sherr mes dy kunatave ka agravuar, duke përfunduar në spital.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Markatomaj të Lezhës. Mësohet se njëra nga të dhunuarat është Dava Ndoj 33-vjeçe.

Babai i saj thotë se ajo është me urdhër mbrojtje dhe konfliktet mes tyre kanë nisur që në muajin janar.


Shtuar 5.07.2021 22:24