Plas keq në Për’puthen, Jurgeni i kthehet Redit: Ishe si maniak seksual në takim (VIDEO)

Në puntatën e sotme të “Përputhen” u transmetua takimi i Tolës dhe Redit, një takim i cili shkaktoi shumë debat në studio. Kjo pasi që në pjesën e parë dyshja biseduan rreth dominancës në shtrat.

Njëri ndër konkurrentët, Jurgeni tha se Redi ishte si një maniak seksual, pasi në një moment të takimit ai vendosi dorën te këmba e Tolës.

“Nuk është se kishte ndonjë emocion të veçantë. Më shumë dukej si intervistë pune. Sa për pjesën e dominancës në shtrat dhe futjes së duarve që i bëri Tolës, dukej si tipi i mashkullit maniak seksual që përpiqet të përfitojë që në takimin e parë”, tha ai.

Komenti i tij shkaktoi shumë trazira në studio, ndërkohë që vetë Tola u shpreh se asaj nuk i është dukur i tillë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)


Shtuar 15.09.2021 21:04