Për*jaket rruga, Volvo bëhet copash në aksin Tiranë-Elbasan (VIDEO)

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Elbasan.

Në redaksinë e albeu.com ka mbërritur një video e frikshme ku duket një makinë e bërë copash dhe rrugët të përgjakura.

Mjeti i aksidentuar rëndë ishte tip Volvo, që njihen edhe si mjetet më të forta në botë.

Ende nuk ka informacion të plotë mbi rrethanat e aksidentit apo të aksidentuarit./albeu.com/


Shtuar 5.11.2021 13:32