Përfshihet nga zjarri një lokal në Elbasan (VIDEO)

Një lokal në Elbasan, pranë Universitetit “Aleksandër Xhuvani” është përfshirë nga flakët.

Sipas burimeve, shkak i zjarrit mendohet të jetë një bombol gazi, e cila fatmirësisht u lokalizua në kohë dhe zjarrfikësit bënë të mundur shuarjen e flakëve.

Nga zjarri ka pasur dëme të mëdha materiale./albeu.com


Shtuar 22.10.2021 21:42

Tags: ,