Përfshihet nga flakët një banesë në Cërrik

Mbrëmjen e sotme, rreth orës 20:50, në banesën e shtetasit L.H., 42 vjeç, banues në fshatin Kajan, Belsh, ka rënë zjarr dhe për pasojë janë djegur orenditë e shtëpisë.

Sipas Policisë, nga veprimet e para hetimore dyshohet se zjarri ka rënë nga pakujdesia.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./albeu.com


Shtuar 26.09.2021 21:36