Përfshihet nga flakët mjeti në Tiranë, detajet e para

Foto ilustruese

Një mejt në Tiranë është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Unazës së Re, dhe pasojat janë  vetëm materiale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Njoftimi i policisë:

Me datë 29.01.2023, në Unazë të Re, ka marrë flakë dhe është djegur pjesërisht mjeti në pronësi të shtetasit N. L. Si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit./albeu.com


Shtuar 29.01.2023 20:05