Për një shpullë! Mitri Prifti nuk e fali, i bëri atentat në sy të fëmijëve Edison Begajt

Konflikti në Lungomaren e Vlorës ku dy burra u konfliktuan solli si pasojë plagosjen e rëndë të njërit prej tyre.

Ishte fillimisht Edison Begaj që qëlloi me shpullë në mes të lugomares 36-vjeçarin Mitri Prifti, i cili më pas e ka mbajt inatin gjatë dhe ka shkuar deri aty sa të merrtë iniciativën ta vriste Edison Begajn.

Kujtojmë se Begaj ka marrë 4 plumba në trup dhe momentalisht nuk ka të dhëna të sakta për gjendjen e tij shëndetësore./albeu.com

 


Shtuar 31.08.2021 09:14