PD: Rama, Meta dhe Berisha janë e shkuara ndaj duan ta mbajnë peng Shqipërinë (VIDEO)

Partia Demokratike akuzon Presidentin Ilir Meta, kryeministrin Edi Rama dhe ish-kryeministrin Sali Berisha se janë bërë bashkë kundër kryedemokratit Lulzim Basha dhe vetë PD.

Sipas PD, ata janë e shkuara dhe ndaj duan ta mbajnë peng Shqipërinë. /albeu.com/


Shtuar 15.01.2022 10:28