PD merr masa, vendos bokse në tarracën e selisë, për çfarë do të shërbejnë (FOTO LAJM)

Dhe dy orë na ndajnë nga protesta kombëtare e thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha për të nxjerrë kryetarin Lulzim Basha nga selia e Partisë Demokratike.

Si duket, PD ka marrë masa, përveç fortifikimit të selisë, në tarracë janë vendosur dhe disa bokse të mëdha të cilat do të shërbejnë për t’u bërë thirrje protestuesve në rast se do të ketë incidente./albeu.com

 

 

 

 

 


Shtuar 8.01.2022 10:02