Pas konferencës me Kurtin, Rama nis takimin me kreun e PDK-së

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, pas konfeencës me homolohun Albin Kurti, ka nisur takimin me kreun e Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi.

Pas Krasniqit, Rama pritet të takohet me kreun e LDK-së, Lumir Abdixhiku, atë të AAK-së, Ramush Haradinaj, kryetarin e Nismës, Fatmir Limaj dhe kreun e AKR-së, Behgjet Pacolli./albeu.com


Shtuar 27.09.2021 11:45