Pas juristit të Kadastrës, priten arrestime të tjera në Durrës

Sot është arrestuar në zyrën e tij juristi i Kadastrës së Durrësit, Mikel Zaho.  Zaho është arrestuar me urdhër të Prokurorisë së Durrësit dhe akuzohet për tjetërsim prone. Dyshohet se ai ka flasifikuar dokumente.

Burime bëjnë me dije se do të arrestohen  dhe tre të tjerë në lidhje me këtë ngjarje./albeu.com

Shtuar 14.07.2021 11:20