Parashikimi i ri nga superkompjuteri, ka befasi për zonën Champions në Premier League (FOTO LAJM)

Man City po shkon drejt titullit ndërsa gara për Champions po bëhët mjaft e bukur.

Janë 9 skuadra që synojnë kualifikimin në Champions ose se paku në Europa League.


Sipas parshikimit të superkompjuterit Liverpool do përfundojë në vendin e 4.

Ndërsa, Fulham, West Brom dhe Sheffield United do bien nga Premier League. /albeu.com/


Shtuar 22.03.2021 22:40