Parashikimi i motit për ditën e mërkurë, 15 Dhjetor 2021

E mërkurë, dt.15 nuk priten reshje në të gjithë vendin.

TEMPERATURAT

Nesër (e mërkurë, dt.15) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 5 / 13 °C

në vendet e ulëta: 2 / 12 °C
në vendet malore: -3 / 4 °C

ERA

Nesër (e mërkurë, dt.15) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare. /albeu.com/


Shtuar 14.12.2021 23:51

Tags: ,