Parashikimi i motit për ditën e martë, 21 Dhjetor 2021

Nesër (e martë, dt.21) nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Nesër (e martë, dt.21) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 4 / 9 °C

në vendet e ulëta: 0 / 9 °C

në vendet malore: -5 / 2 °C

ERA

Nesër (e martë, dt.21) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare./ h.ll/albeu.com


Shtuar 20.12.2021 23:27