Parashikimi i motit për ditën e hënë, 4 Tetor 2021

Parashikimi i motit për diten e hënë 4 tëtor sipas Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit është si më poshtë.

Nuk priten reshe shiu dhe temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

Në bregdet: 15 / 23 °C

Në vendet e ulëta: 12 / 25 °C

Në vendet malore: 8 / 22 °C. /albeu.com/


Shtuar 3.10.2021 23:44