Paralajmëroi hapin e madh drejt fushatës, Meta thërret me urgjencë gazetarët

Presidenti Ilir Meta ka lajmëruar një konferencë urgjentë duke lajmëruar median.

Ende nuk dihet arsyeja e konferencës por pritet të ketë lidhje me sulmet e fundit mes tij dhe kryeministrit Edi Rama.

Rkujtojmë se, vetëm pak orë më parë vetë Presidenti kërcënoi hapur maxhorancën që të mos e detyrojë të bëhet pjesë e fushatës pasi do të mbeten pa grup parlamentar.

Shtuar 17.04.2021 19:08