Pamje të mrekullueshme nga “akullnaja” e liqenit të Pogradecit (FOTO LAJM)

Temperaturat e ulëta kanë përfshirë vendin tonë prej disa ditësh.

Kjo ka bërë që në zonat malore të vendit të bien reshje dëbore dhe disa prej liqenëve në vend kanë ngrirë në zona të veçanta.

I tillë është edhe liqeni i Ohrit në Pogradec, prej nga kemi sjellë edhe këto pamje të mrekullueshme, që rrallherë mund t’i filmosh./albeu.com/

Shtuar 25.01.2022 09:35