Pamje nga sheshi “blu”, demokratët festojnë me tullumbace e brohorima (FOTO LAJM)

Kanë dalë pamjet e para nga nisja e fushatës zgjedhore e Partisë Demokratike në  sheshin “Nënë Tereza”.

I pari që mbërriti në shesh është kandidati i PD-së në Fier, Enkelejd Alibeaj.

Featured image of article: FOTOT/ Alibeaj vjen i pari, tullumbace dhe brohorima, demokratët e nisin me festë fushatën për 25 prillin

Sic mund t’a shihni në fotot e bashkëngjitura lajmit, sheshi është dekoruar me tullumbace blu ku shkruhet “Shqipëria Fiton”.

Vijon… /albeu.com/


Shtuar 25.03.2021 17:27