“Pa mbrojtje!” Dosja “Shullazi”, GJKKO me dorë të hekurt! Çfarë vendos

Debate të ashpra kanë shoqëruar çështjen e Emiljano Shullazit në Gjykatën e Apelit të Posaçëm.

Avokatët e të pandehurve kanë braktisur seancën gjyqësore.

Sipas informacioneve, gjykata i kishte paralajmëruar avokatët e Gilmando Danit dhe Blerim Shullazit që të mos e zvarrisin më shumë seancën gjyqësore, me mungesën e tyre.

Ndërkohë në këto kushte gjykata ka vendosur që të japë gjykim pa mbrojte për të pandehurit Shullazi dhe Dani./albeu.com/


Shtuar 24.11.2021 13:59