Operacion antidrogë, sekuestrohet një sasi e madhe lëndësh narkotike në kufirin shqiptar

Foto ilustruese

Një sasi e konsiderueshme drogë është kapur në Korçë.

Ngarkesa me lëndë narkotike është kapur në kufirin me Greqinë nga Drejtoria Vendore e Policisë Korçë dhe drejtoria e Kufirit.

Policia e Korçës ende nuk jep detaje lidhur me këtë operacion pasi është në hetim e sipër./albeu.com

Shtuar 2.08.2022 13:28