“O shpirti mamit”, nëna e 26-vjeçarit që vrau partneren ganeze dhe u vetëflijua shpërthen në lot (VIDEO)

Nëna e Klinton Pirës, 26-vjeçarit që qëlloi me thikë partneren e tij ganeze dhe më pas u vetëvra duke u hedhur nga kati i tetë i pallatit në Tiranë është shfaqur në një gjendje tejet të rëndë.

Ajo është parë duke shpërthyer në lot pranë vendit ku ndodhi ngjarja.

abcneës.al sjell pamjet nga vendi i ngjarjes.

“O joo, o shpirt i mamit, çfarë ka ndodhur”, është dëgjuar të thotë gruaja./albeu.com